کلینیک کسب و کار

 

کلینیک کسب و کار و مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی همسفراول

کلینیک تخصصی کسب و کار در گام نخست به واسطه تجربه شخصی مدیران کلینیک کسب و کار در طول بیش از یک دهه تجربه کارآفرینی در کسب و کارهای مختلف بنیان گذاری شده است.

دپارتمانهای تخصصی موجود در کلینیک کسب و کار همسفراول ،برآمده از بنیادی ترین نیاز ها جهت رفع اساسی ترین مشکلات کسب و کار و طراحی نقشه راه رشد و توسعه کسب و کار اشخاص حقیقی و حقوقی در ایران است .

اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق عضویت و دریافت اشتراک به صورت حرفه ای و تخصصی از خدمات متنوع و مشاوره های رایگان یا تخفیفی بر اساس نوع اشتراک بوخوردار خواهند شد.

کارآفرینی عصاره یک فرآیند نظام‌ مند در بهره‌ گیری از خلاقیت و نوآوری برای مرتفع ساختن نیازها و توسعه آن در بازارها می باشد . این امر مستلزم تمرکز بر روی مشکلات و نیازهای مشتریان و ارائه ایده‌ هایی درخور موضوعاتشان می باشد .

مهم‌ ترین صفات روانی و انگیزه اصلی کارآفرینان را می‌ توان نیاز به استقلال ، موفقیت ، ریسک‌ پذیری ، نارضایتی ، شهود ، علاقه و شایستگی نام برد . اقتصاد و اشتغال در جامعه امروز ما نیازمند و مرهون کارآفرینی و کارآفرینان است . اصولا در جامعه توسعه یافته کارآفرین دارای ارزش ذاتی و احترام اجتماعی می باشد .

از آن جا که هیچ عمل بزرگی از انسان کوچک سر نمی زند و ریشه تمام واقعیات بیرونی در حقیقت های درونی ما قرار دارد ، بعد روانشناختی و توسعه فردی برای کارآفرینان موضوعی مهم و حیاتی می باشد . از سوی دیگر به کارگیری فنون برنامه ریزی و مدیریت صحیح می تواند مسیر را هموار و بقا را تضمین نماید .

کلینیک کسب و کار و اشتغال یکی از حلقه‌ های تکمیل کننده چرخه فنّاوری در کشور است که باید در کنار نهادهای موجود و هماهنگ با آن ها در چارچوب سیاست های مصوب فعالیت کند .

با توجه به وضع اقتصادی فعلی ، بسیاری از مشاغل در معرض خطر قرار گرفته‌ اند . این بحران‌ ها ، هم متوجه کسب و کارهای قدیمی شده است و هم گریبان جوانان تشنه موفقیت در کسب و کار را گرفته است .

برای کاهش آسیب های ناشی از این بحران ها بهتر است ، از مشاورین و افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید .

هدف از تشكيل كلينيك كارآفريني و اشتغال ، توسعه دانش ،‌ تبديل ايده به يك فعاليت شغلي پايدار ، كمك به حفظ و پايداري فعاليت‌ هاي نوپاي كارآفريني در صحنه رقابت اقتصادي و توسعه فعاليت‌ هاي دانش مدار در واحدهاي صنعتي و خدماتي می باشد .

در سال هاي اخير همراه با رفع بسياري از انحصارها و رانت ها در ايران و ورود رقباي ريز و درشت داخلي و خارجي به میدان توليد ، تجارت و خدمات ، بازار ايران تا حد زيادي تبديل به يك بازار رقابتي شده است و در اين ميدان تقريباً هيچ بازيگري تنها و بدون رقيب نيست

از آن جائي كه امروزه مديران شرکت ها نیاز به دانش ، مهارت و تخصص کارآفرینی و موارد کسب و کار  در به كار بستن اين شيوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات يك کلینیک کسب و کار و کارآفرینی كاملاً بديهي به نظر مي رسد .

 

اوه! نتوانستیم جای گذاری فرمت را انجام بدیم.

 

 

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X