تعالی فردی

تعالی فردی برای افراد موفق مربوط به یک مدت زمان خاص نیست ، بلکه فرایندی مادام‌ العمر می باشد . فرایندی رشد دهنده و توسعه‌ دهنده‌‌ که مهارت‌ های ذهنی و احساسی را در تمام جنبه‌ های زندگی بتوانید هر روز بهتر و بهتر کنید که برای تحقق آن باید بر روی رشد و توسعه‌ ی خود و مهارت‌ هایتان بیش ترین تمرکز را داشته باشید .

واقعیت هدف اصلی رشد فردی این است که به ما کمک کند انسان‌ های بهتری باشیم . وقتی ما به انسان‌ های بهتری تبدیل شویم ، جهان به جای بهتری تبدیل خواهد شد . این داستان را همیشه به خاطر داشته باشید و بدانید که تغییر و تحول در زندگی و جهان از خود ما انشان ها آغاز خواهد شد .

چرا انسان به تعالی فردی بیش از هرچیزی احتیاج دارد

ما انسان ها باید سعی کنیم در چالش هایی که در طول زندگی ، کار و … برای ما پیش می آید بهترین عملکرد و رفتار را داشته باشیم و این عمل را به دیگران نیز آموزش دهیم . ما زمانی کامل می شویم که بتوانیم بهترین و کامل ترین رفتار را در این چالش ها داشته باشیم .

افرادی که به عنوان انسان های متعالی زندگی کرده اند ، زندگی ای سراسر خلاقیت ، تلاش و دستاوردهای عالی داشته اند . شما باید عاشق و مشتاق برنده شدن در زندگی باشید .

شناخت نقاط قوت و ضعف ، افکار و احساسات ، ارزش‌ های زندگی کلیدی‌ های اساسی و بسیار مهمی هستند که در مسیر تعالی فردی به آن‌ ها نیاز خواهید داشت و راه را برای شما هموارتر خواهد کرد .

همه‌ ی ما مجموعه‌ ای از مهارت‌ های متفاوتی را داریم که فرد به‌ فرد کاملاً متفاوت می باشند . در این مرحله‌ مهم‌ ترین اقدام شما ، شناسایی مجموعه مهارت‌ های اساسی در فرایند تعالی فردی خود می باشد. می‌توان با استفاده از نتایج این مهارت ها ، مهارت‌ های لازم و حیاتی برای موفقیت و سرآمدی در تمام ابعاد زندگی را شناسایی کنید و بر روی توسعه‌ ی آن‌ ها سرمایه‌ گذاری کنید و مهارت‌ هایی که در آن بهترین هستید را شناسایی کنید تا با استفاده از آن‌ ها این مسیر جذاب را سریع‌ تر و بهتر طی کنید .

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X