آموزش کارآفرینی

بیش از یادگیری و آموزش کارآفرینی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید ، دوره آموزش کارآفرینی با حضور بهترین اساتید دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود.
یک کارآفرین کسی است که یک تجارت را توسعه می دهد ، سرمایه فیزیکی و انسانی لازم برای شروع یک سرمایه‌ گذاری جدید را فراهم می‌ کند . کارآفرین از مدیران حرفه‌ ای متمایز می باشد . کارآفرین یا سرمایه خود را از منابع خود سرمایه‌ گذاری می‌ کند یا سرمایه را از منابع خارجی افزایش می‌ دهد و مسئول شکست و موفقیت می باشد .

هدف از به‌ کارگیری این هدف ها ، تمرکز بر شناسایی فعالیت‌ های کارآفرینان و بیان ماهیت کار آفرین می باشد . بررسی همه عوامل اثرگذار در تأسیس یک شرکت ، مانند محیط ، فرد ، فرایند و سازمان مد نظر قرار خواهد گرفت .

کارآفرینان بر کار و تلاش خود تکیه می کنند و هرگز به شانس اعتقادی ندارند . نظر صاحبان کسب و کار این است که کسب و کار پر چالش ترین و ارزشمندترین انتخاب زندگی یک کارآفرین می باشد .

کارآفرینی شروع یک کسب و کار

شروع یک کسب‌ و کار با چالش‌ های زیادی همراه می باشد ، اما با شناخت و بهره‌ گیری از فرصت‌ های خاص ، می‌ توان این مشکلات را کاهش دهید . کارآفرینان بزرگ نظیر مارک زاکربرگ ،  لری پیج و سرگی برین ، علاوه بر ثروت میلیارد دلاری خود ، وجه مشترک دیگری که دارند این است که همه‌ی آن‌ ها کسب‌ و کار خود را از دوران دانشگاه شروع کرده‌ اند .

شخصیت‌ های افسانه‌ ای چشم‌ انداز و حس مأموریت تغییر دنیا را در باور خود داشتند و با کار سخت ، استقامت توانستند ایده‌ های خود را به واقعیت تبدیل کنند .

افرادی که نمی‌ توانند حتی وضعیت مالی شخصی خود را مدیریت کنند ، نباید کسب‌ و کاری را مدیریت کنند . کارآفرینان به‌ ندرت نقش‌ های مدیریتی را قبول می کنند . این روزها بهره‌ وری به نگرانی همگانی تبدیل شده است .

کارآفرینان پیشگام وارد صنعتی خواهند شد که کاملا بکر بوده و آموزشی برای پیشرفت در آن ندارند . در این حالت باید نکاتی پیچیده برای موفقیت رعایت شود .

کارآفرین شدن به مهارت ، زمان‌ بندی و تمرکز نیاز مبرمی دارد . بدون مهارت ، خدمات یا کالای ارزشمندی به بازار ارائه نخواهید کرد ، شما می توانید با طی کردن دوره های آکادمی توسعه آموزش مدیران حرفه ای بک کارآفرین حرفه ای شوید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X